کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات کتاب آنلاین24 موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید. ورود کاربران به ‏‌سایت ، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط سایت ما به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین است. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.

قیمت گذاری

تمامی محصولات داخل سایت ، مطابق با قیمت های مندرج بر روی محصولات ، ارزش گذاری شده اند. ( با توجه به نوسانات قیمت کاغذ ، ممکن است قیمت محصولات در سایت های مختلف ، متفاوت باشد . لذا مبنای سایت ما ، قیمت های مندرج بر روی کالاها می باشد. )

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در فروشگاه کتاب آنلاین24 در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد . پرسنل ما در بسته بندی ، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را به کار خواهند گرفت . با وجود این ، در صورتی که موجودی محصولی در سایت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری ، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش برای کتاب آنلاین24 محفوظ است .

کاربر می بایست هنگام سفارش محصول مورد نظر ، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید . بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عدم ارسال محصولات بر عهده کاربر می باشد.

پس از ثبت تمامی سفارشات ، از طرف تیم پشتیبانی کتاب آنلاین24 با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارشات کنسل خواهند شد .

شرایط بازگشت محصولات

با توجه به این که فرآیند تولید کتاب توسط عوامل انسانی کنترل می شود ، امکان وجود خطا یا اصطلاحاً مشکل چاپی ( هرچند خیلی بعید است ) وجود دارد . لذا از تمامی کاربران تقاضا داریم پس از تحویل سفارشات خود ، نسبت به کنترل محصولات خود اقدام نمایند.

همچنین کتاب آنلاین24 مسئولیتی در قبال محتوای کتاب ها و اشکالات تالیفی نخواهد داشت.

تنها در صورت وجود اشکالات مربوط به چاپ کتاب ها ، امکان بازگشت و تعویض محصولات به مدت هفت روز پس از خرید وجود دارد. بدیهی است که درصورت عدم کنترل محصولات توسط کاربران ، مسدولیتی بر عهده کتاب آنلاین24 نمی باشد.

مطابقت محتوای سایت با محصولات

صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در کتاب آنلاین24 این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصولات بوده و واحد کارشناسی سایت تمام تلاش خود را بکار گرفته تا هر محصول را دقیقا همانگونه که هست و به دور از تعصب و غرض ورزی در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی خودداری کند .

با این حال ممکن است نظر کارشناسان و مشاوران دیگر ، متفاوت از تحلیل ما باشد و ما در این سایت ، صرفاً نظر شخصی کارشناسانمان ( که اتفاقاً در زمینه مشاوره باتجربه و صاحب سبک هستند ) را بیان کرده ایم.

هزینه و تحویل سفارشات

سبد های خرید 100,000 تومان و بیشتر

به پاس قدردانی از خرید شما ، تمامی هزینه های ارسال رایگان می باشد و نیاز به پرداخت هیچ مبلغ اضافی وجود ندارد.

سبدهای خرید کمتر از 100,000 تومان

با توجه به تخفیفات ارائه شده برای کالاها ، ارسال رایگان محصولات برای سبدهای خرید کمتر از 100,000 تومان برایمان مقدور نمی باشد.

ارسال با پیک درون شهری ( ویژه شهر تهران )

در حالت عادی ( 8 صبح تا 7 شب  -بجز روزهای تعطیل- ) ، ارسال توسط پیک موتوری و حداکثر 3 ساعت پس از خرید انجام می شود.

برای خرید های خارج از زمان معین شده ، ارسال محصولات ، با هماهنگی مشتریان و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

هزینه ارسال نیز به ازای هر سبد خرید ، 10,000 تومان می باشد.

پیک موتوری
پست پیشتاز
ارسال با پست ( پیشتاز یا سفارشی)

پس از خرید ، سفارشات بسته بندی و تحویل پست می شوند.

زمان تقریبی برای تحویل سفارشات توسط پست پیشتاز ، 2 تا 4 روز و تحویل سفارشات توسط پست سفارشی ، 3 تا 6 روز می باشد.

هزینه پست محصولات ، باتوجه به وزن محصولات و مسافت ارسالی متغیر است و لذا با هماهنگی های صورت گرفته با شرکت پست ، هزینه بصورت پس کرایه و هنگام تحویل مرسوله دریافت می گردد و درهنگام خرید از سایت ، شما هزینه ای پرداخت نخواهید کرد.

پست پیشتاز

کتاب آنلاین24

تمامی حقوق متعلق به وبسایت کتاب آنلاین24 می باشد و هرگونه کپی برداری از مطالب به هر شکل غیر قانونی است.